Vasas kongresszus 2023

A mai napon ülésezik a Vasas Szakszervezeti Szövetség éves munkakongresszusa. A rendezvény helyszíne a Magdolna utcai székház díszterme. A kongresszuson a küldöttek elfogadták a 2022. évről szóló beszámolókat és megszavazták a 2023. évi költségvetést, módosították az Alapszabályt. A hivatalos részt követően, a hagyományoknak megfelelően sor kerül a kiemelkedő munkát végző tisztségviselők, és munkatársak elismerésére is. Az idén 120 éves a Vasas Szakszervezeti Szövetség, melyről a kitüntetések átadását követő ünnepi műsorral emlékeznek meg a Vasas vezetői, munkatársai, a küldöttek és a meghívott vendégek.