Dél-alföldi RTT

Május 24-én tartotta a Vasas Szakszervezeti Szövetség Dél-alföldi Regionális Titkári Tanácsa soron következő ülését. Az értekezlet Orosháza-Gyopárosfürdőn a Linamar Hungary Zrt. üdülőjében került megrendezésre. A rendezvényen szó esett a Vasas aktualitásairól, a jövőbeni kihívásokról és ezek kezeléséről a TPI-vel közösen. Bemutatkoztak az újonnan alakult békéscsabai HIRSCH Vasas alapszervezet tisztségviselői. A rendezvény helyszín biztosításáért és a szíves vendéglátásért külön köszönet illeti Csányi Győzőt Linamar VASAS Alapszervezet titkárát - számolt be Bere Ferenc regionális ügyvivő.