Képzés az Autolivben

A 2017. évi képzési programunk keretében újabb alapszervezetnél tartottak oktatást a Vasas Szakszervezeti Szövetség munkatársai, Szőke Zoltán és Rácz Ferenc szakértők.

A sopronkövesdi Autoliv Kft.-nél működő Vasas alapszervezet újonnan megválasztott bizalmi tisztségviselői a szakszervezetek szerepéről, feladatairól, működéséről hallhattak előadásokat.

Szó volt a bizalmi tisztségviselők szerepéről, jogaikról, felelősségükről valamint a munkájukhoz szükséges hatékony kommunikáció elsajátításáról is.

A jó hangulatú képzés szervezését és lebonyolítását Marsitsné Horváth Marianna SZB titkár és Kontorné Marcz Ildikó SZB titkár helyettes vezette.